שם משתמש:   סיסמא:   | פתח חשבון | שכחתי סיסמא | מפתח אבטחה | Hebrew  English

כל כך הרבה אתרים ותוכנות דורשים שם משתמש וסיסמה, עד שמרוב שמות וסיסמאות קשה מאד לזכור את כולם. כדי לשמור על אבטחה ברמה גבוהה, לא רק שלא כדאי לוותר על הסיסמאות, אלא כדאי שיהיו סיסמאות שונות לכל דבר, וכמובן גם סיסמאות שקשה לנחש או לפצח בקלות (כמו למשל "1234", אחת הסיסמאות הפופולריות ביותר).

PassPro היא תוכנה לשמירת סיסמאות לאתרים שונים בארץ ובעולם, המייצרת מסד נתונים יחיד לשמירת כל הסיסמאות. התוכנה מבוססת אינטרנט וזמינה עבור מערכות הפעלה שונות. סקיורקס תומכת בשיטות ההצפנה AES ו-Twofish, שתיהן עובדות ב-128 ביט.

קיימות מספר דרכים להתמודד עם העומס. הנפוצות שבהן היא להשתמש בסיסמה אחת לכל השירותים, או לכתוב את הסיסמאות בקובץ Notepad ולהחביא אותו איפשהו. מיותר לציין שלא רק ש"שיטות" הללו אינן מאובטחות בעליל, הן מהוות סיכון של ממש למידע הפרטי והרגיש שלכם - שרובו מאוחסן כיום באינטרנט.

להלן יתרנות המערכת:

1. לא צריך לזכור יותר סיסמאות. רק סיסמא אחת שהיא סיסמת הכניסה לחשבון שלך בסקיורקס.

2. מאות אתרים ברחבי העולם בהם אתה רשום יאפשרו לך באמצעות PassPro כניסה ישירה בקליק אחד.

3. אפשרות לנהל יותר מחשבון אחד באתר. פתח 5 או 10 חשבונות, סקיורקס תעשה עבורך את העבודה.

4. עדכון אחת לשעה של סטטוס החשבונות שלך בכלל האתרים שעליהם אתה רשום. כניסה למערכת PassPro ובמבט אחד תוכל לראות מה המאזן שלך בכלל האתרים.

5. תמיכה במטבעות, PassPro מאפשרת לך לנהל חשבונות בכמה וכמה מטבעות ומרכזת עבורך דו"ח כללי באופן אוטומטי.

6. הצגת מאזן ובסיכון בסיכון בכל חשבון וחשבון עסקי שפתחת.

7. אתרים פרטיים, מעבר לאתרים הציבוריים שאנו מציגים באתר ותומכים בכניסה אוטומטית לאיזור החברים באפשרותך להקים גם אתרים פרטיים משלך, עם פרטי ההתחברות אליהם. אתרים אלו לא יחשפו באתר למשתמשים אחרים וישמשו לצרכיך הבלעדיים בדסקרטיות מלאה ומאובטחת.

8. אנו מוספים אתרים באופן שוטף ועובדים במרץ לתמוך בכלל האתרים בעולם. במידה ויש אתר שברצונך שנוסיף למערכת תוכל לשלוח לנו בקשה לכך. אנו מתייחסים ברצינות לכל בקשה.

PassPro הינה תוכנה אמינה ובטוחה לניהול כלל החשבונות שלך באתרים השונים. הפרטיות שלך הינה במעלה ראשונה עבורנו ואנו מקפידים להיות בחוד החנית באבטחת מידע, הצפנת הסיסמאות ובטיחות הנכסים הדגיטליים שלך אצלנו.

קיולוג - qlog - q-log מודול פישינג. תרגול פישינג במייל